GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glassfrys 6798008
*
nr 679 8008
Glassfrys
GB Glace, längd: 70, djup: 50, höjd: 105
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 19:31:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/1 19:04:24
1
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gb glace glas glassfrys
-
6021 Glas
Iittala, 20 delar. Höjd: 12-14 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:44
-
5117 Glasservisdelar
44 delar, Kosta Boda Skruf. Höjd: 9-23 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:58
-
6022 Glasservisdelar
Iittala Ultima Thule, 20 delar. Höjd: 7-12/22 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:21
-
6191 Karaff
Så kallad "Fyllegris", glas. Längd: 32 cm. Höjd: 1..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:59
-
5112 Ljuslyktor & vas
Orrefors. Höjd: 6-30 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:23
-
6244 Öl/ vinglas
10 st, Riedel. Höjd: 12,5 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:56
*
Glassfrys
Läs mer om 50-tal
nr 679 8008
Glassfrys
GB Glace, längd: 70, djup: 50, höjd: 105
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/1 19:04:24 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gb glace glas glassfrys
-
6021 Glas
Iittala, 20 delar. Höjd: 12-14 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:44 -
5117 Glasservisdelar
44 delar, Kosta Boda Skruf. Höjd: 9-23 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:58 -
6022 Glasservisdelar
Iittala Ultima Thule, 20 delar. Höjd: 7-12/22 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:21
-
6191 Karaff
Så kallad "Fyllegris", glas. Längd: 32 cm. Höjd: 1..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:59 -
5112 Ljuslyktor & vas
Orrefors. Höjd: 6-30 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:23 -
6244 Öl/ vinglas
10 st, Riedel. Höjd: 12,5 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:56